Podle času
Podle ceny

Linka Zlochinets - Kiev

Odjezdy: 23 Lis, 30 Lis, 7 Pro, 14 Pro, 21 Pro, 28 Pro, 4 Led, 11 Led, 18 Led, 25 Led
23:10 Zlocieniec Czaplinecka 27
00:20 Stargard Szczecinski Aut. Nádr.
01:00 Szczecin Vlak. Nádr. Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
02:30 Gorzow Wielkopolski Vlak. Nádr., ul.Dworcowa 1
04:00 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
04:45 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
06:45 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa
08:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
11:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 4
12:45 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
21:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
00:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
04:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
06:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Dopravce: Lviv-Inturtrans
Zavazadla: 1ks.do 30kg-zdarma, každý další kilogram 1 EUR.
Doplňující informace: Carriage of animals (>3 monts y.o.) in a cage, with all documents is possible, 50% of tickets price needed.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Szczecin - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací