Podle času
Podle ceny

Linka Zlochinets - Kyiv

Odjezdy: 27 Zář, 4 Říj, 11 Říj, 18 Říj, 25 Říj, 1 Lis, 8 Lis, 15 Lis, 22 Lis, 29 Lis
23:10 Zlocieniec Czaplinecka 27
00:20 Stargard Szczecinski Aut. Nádr.
01:00 Szczecin Vlak. Nádr. Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
02:30 Gorzow Wielkopolski Vlak. Nádr., ul.Dworcowa 1
04:00 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
04:45 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
06:45 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
08:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
11:30 Katowice ul. Piotra Skargi 6
12:45 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
21:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
00:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
04:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
06:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Dopravce: Lviv-Inturtrans
Zavazadla: 1ks.do 30kg-zdarma, každý další kilogram 1 EUR.
Doplňující informace: Carriage of animals (>3 monts y.o.) in a cage, with all documents is possible, 50% of tickets price needed.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Szczecin - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací