Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Wroclaw

Odjezdy: Út, Čt, So
23:15 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
01:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
04:25 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
05:10 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
06:15 Brody Aut. Nádr.
08:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:00 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
11:35 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
13:55 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
15:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:35 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:35 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
Dopravce: FOP «Paslavskiy Yaroslav»
Zavazadla: 1ks.do 30kg(190sm)-zdarma
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací