Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Zlochinets

Odjezdy: 21 Říj, 28 Říj, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Pro, 9 Pro, 16 Pro, 23 Pro
23:30 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
01:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
04:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
17:30 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
18:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 4
21:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
22:30 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa
00:01 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
00:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
02:15 Gorzow Wielkopolski Vlak. Nádr., ul.Dworcowa 1
03:45 Szczecin Vlak. Nádr. Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
04:20 Stargard Szczecinski Aut. Nádr.
05:35 Zlocieniec Czaplinecka 27
Dopravce: Lviv-Inturtrans
Zavazadla: 1ks.do 30kg-zdarma, každý další kilogram 1 EUR.
Doplňující informace: Carriage of animals (>3 monts y.o.) in a cage, with all documents is possible, 50% of tickets price needed.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací