Podle času
Podle ceny

Linka 91 Aachen - Aalborg

05:15 Aachen Wilmersdorfer Straße
06:15 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
07:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
08:30 Dortmund ZOB bei Hbf
10:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:15 Hannover ZOB am Hbf, Raschplatz
14:15 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
16:45 Flensburg ZOB, südliche Holmpassage
18:00 Kolding Dworzec autobusowy stan. 18
18:30 Vejle TDC Truckcenter
19:30 Aarhus Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
21:00 Aalborg Aut. Nádr.
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1ks.do 23kg (74,5x49,5x27,5)-zdarma, každe dalši od 10 EUR

Všechny linky Aachen - Aarhus

Popularne kursy z Aarhus

Popularne kursy do Aarhus

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací