Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 91 Aachen - Aalborg

05:15 Aachen Wilmersdorfer Straße
06:15 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
07:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
08:30 Dortmund ZOB bei Hbf
10:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:15 Hannover ZOB am Hbf, Raschplatz
14:15 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
16:45 Flensburg ZOB, südliche Holmpassage
18:00 Kolding Dworzec autobusowy stan. 18
18:30 Vejle TDC Truckcenter
19:30 Aarhus Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
21:00 Aalborg Aut. Nádr.
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1ks.do 23kg (74,5x49,5x27,5)-zdarma, každe dalši od 10 EUR

Všechny linky Aachen - Aarhus

Popularne kursy z Aarhus

Popularne kursy do Aarhus

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací