Podle času
Podle ceny

Linka 91 Aalborg - Aachen

07:15 Aalborg Aut. Nádr.
09:00 Aarhus Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
10:00 Vejle TDC Truckcenter
10:30 Kolding Dworzec autobusowy stan. 18
11:45 Flensburg ZOB, südliche Holmpassage
14:15 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
16:30 Hannover ZOB am Hbf, Raschplatz
18:45 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
20:15 Dortmund ZOB bei Hbf
21:15 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
22:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
23:00 Aachen Wilmersdorfer Straße
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1ks.do 23kg (74,5x49,5x27,5)-zdarma, každe dalši od 10 EUR

Všechny linky Aarhus - Aachen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací