Podle času
Podle ceny

Linka 53 Gorlitz - Munchen (07:30)

07:30 Gorlitz Hbf
08:20 Bautzen August-Bebel-Platz
09:35 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
10:45 Chemnitz ZOB
11:35 Zwickau Hbh Hst. Nord
12:20 Plauen Waldfrieden
13:35 Bayreuth Hbf - stan. 5
14:45 Nurnberg airport Letiště
16:10 Ingolstadt Nordbahnhof
17:10 München Fröttmaning P+R Parkplatz
17:30 München ZOB
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1ks.do 23kg (74,5x49,5x27,5)-zdarma, každe dalši od 10 EUR

Všechny linky Gorlitz - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací