Podle času
Podle ceny

Linka 53 Gorlitz - Munchen (11:30)

11:30 Gorlitz Hbf
12:20 Bautzen August-Bebel-Platz
13:35 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
14:45 Chemnitz ZOB
15:35 Zwickau Hbh Hst. Nord
16:10 Plauen Waldfrieden
17:35 Bayreuth Hbf - stan. 5
18:45 Nurnberg airport Letiště
20:10 Ingolstadt Nordbahnhof
21:10 München Fröttmaning P+R Parkplatz
21:30 München ZOB
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1ks.do 23kg (74,5x49,5x27,5)-zdarma, každe dalši od 10 EUR

Všechny linky Gorlitz - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací