Podle času
Podle ceny

Linka 53 Munchen - Gorlitz (09:00)

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 10 Července
09:00 München ZOB
09:30 München Fröttmaning P+R Parkplatz
10:35 Ingolstadt Nordbahnhof
12:05 Nurnberg airport Letiště
13:15 Bayreuth Hbf - stan. 5
14:30 Plauen Waldfrieden
15:15 Zwickau Hbh Hst. Nord
16:05 Chemnitz ZOB
17:15 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
18:25 Bautzen August-Bebel-Platz
19:05 Gorlitz Hbf
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1ks.do 23kg (74,5x49,5x27,5)-zdarma, každe dalši od 10 EUR

Všechny linky München - Gorlitz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací