Podle času
Podle ceny

Linka 53 Munchen - Gorlitz (11:00)

11:00 München ZOB
11:30 München Fröttmaning P+R Parkplatz
12:35 Ingolstadt Nordbahnhof
14:05 Nurnberg airport Letiště
15:15 Bayreuth Hbf - stan. 5
16:30 Plauen Waldfrieden
17:15 Zwickau Hbh Hst. Nord
18:05 Chemnitz ZOB
19:15 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
20:25 Bautzen August-Bebel-Platz
21:05 Gorlitz Hbf
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1ks.do 23kg (74,5x49,5x27,5)-zdarma, každe dalši od 10 EUR

Všechny linky München - Gorlitz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací