Podle času
Podle ceny

Linka 31 Munchen - Hamburg (08:00)

08:00 München ZOB
10:20 Nurnberg airport Letiště
11:20 Bamberg Hbf
12:10 Schweinfurt Hbf
14:30 Kassel Kaufungen Papierfabrik
15:15 Gottingen Hbf. Berliner Str.
17:00 Hannover ZOB
19:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1ks.do 23kg (74,5x49,5x27,5)-zdarma, každe dalši od 10 EUR

Všechny linky München - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací