Podle času
Podle ceny

Linka 31 Munchen - Hamburg (10:30)

10:30 München ZOB
12:50 Nurnberg airport Letiště
13:50 Bamberg Hbf
14:40 Schweinfurt Hbf
17:00 Kassel Kaufungen Papierfabrik
17:45 Gottingen Hbf. Berliner Str.
19:30 Hannover ZOB
21:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1ks.do 23kg (74,5x49,5x27,5)-zdarma, každe dalši od 10 EUR

Všechny linky München - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací