Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 31 Munchen - Hamburg (10:30)

10:30 München ZOB
12:50 Nurnberg airport Letiště
13:50 Bamberg Hbf
14:40 Schweinfurt Hbf
17:00 Kassel Kaufungen Papierfabrik
17:45 Gottingen Hbf. Berliner Str.
19:30 Hannover ZOB
21:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1ks.do 23kg (74,5x49,5x27,5)-zdarma, každe dalši od 10 EUR

Všechny linky München - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací