Podle času
Podle ceny

Linka 370 Talne - Kiev

Odjezdy: 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 4 Lis, 5 Lis, 6 Lis, 7 Lis, 8 Lis, 9 Lis, 10 Lis
16:00 Talne Aut. Nádr., ul. Soborna 150
16:15 Moshuriv Aut. Nádr.
16:25 Potash (Talnovskiy r-n) Aut. Nádr.
16:30 Rogy Aut. Nádr.
16:47 Potash (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
17:00 Mankivka (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
17:35 Buky (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
17:48 Berezivka (Mankivskiy r-n) Aut. Nádr.
18:04 Okhmativ Aut. Nádr.
18:11 Sorokotyaga Aut. Nádr.
18:40 Zhashkiv zastávka na požádání
19:41 Bila Tserkva Autobusová zastávka u továrny na výrobu pneumatik (79 km trasy Kyjev-Odessa)
20:55 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: Avtotranzit
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Talne - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací