Podle času
Podle ceny

Linka 370 Talne - Kiev

Odjezdy: 6 Pro, 7 Pro, 8 Pro, 9 Pro, 10 Pro, 11 Pro, 12 Pro, 13 Pro, 14 Pro, 15 Pro
16:00 Talne Aut. Nádr., ul. Soborna 150
16:15 Moshuriv Aut. Nádr.
16:25 Potash (Talnovskiy r-n) Aut. Nádr.
16:30 Rogy Aut. Nádr.
16:47 Potash (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
17:00 Mankivka (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
17:35 Buky (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
17:48 Berezivka (Mankivskiy r-n) Aut. Nádr.
18:04 Okhmativ Aut. Nádr.
18:11 Sorokotyaga Aut. Nádr.
18:40 Zhashkiv zastávka na požádání
19:41 Bila Tserkva Autobusová zastávka u továrny na výrobu pneumatik (79 km trasy Kyjev-Odessa)
20:55 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: Avtotranzit
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Talne - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací