Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Poznan

Odjezdy: 22 Lis, 26 Lis, 29 Lis, 3 Pro, 6 Pro, 10 Pro, 13 Pro, 17 Pro, 20 Pro, 24 Pro
16:59 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:00 Kiev ul. S. Petlyury (Komiterna) 20A. of. 2.
19:15 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
21:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
23:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
01:20 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
03:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:50 Krakovets celnice (UA-PL)
06:00 Korczowa customs PL-UA
08:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
09:30 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
11:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
12:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
15:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
17:00 Leszno ul.Towarowa 1
18:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Universe/EWHD
Zavazadla: 1ks.do 50 kg (60x40x30) -zdarma, každý další - 20 PLN
Doplňující informace: Changing the date of departure - 10 PLN
Slevy: 10% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací