Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Poznan

17:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
19:15 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
21:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
23:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
01:20 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
03:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:50 Krakovets celnice (UA-PL)
08:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
09:30 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
11:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
12:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
14:00 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
15:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
17:00 Leszno ul.Towarowa 1
18:15 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Universe
Zavazadla: 1ks.do 50 kg (60x40x30) -zdarma, každý další - 20 PLN
Doplňující informace: Changing the date of departure - 10 PLN

Všechny linky Kiev - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací