Podle času
Podle ceny

Linka E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjezdy: Út, Čt, Pá, So, Ne
08:55 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
09:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
09:45 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
10:15 Lancut Benzinka Orlen
11:00 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
11:30 Ropczyce Aut. Nádr., stan. B.P. Batory
12:00 Debica Vlak. Nádr.
12:15 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
12:30 Tarnow Stanice MĄDEL ul. Mostowa 14
12:45 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
13:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:00 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
15:45 Chorzow Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:50 Zabrze Pl. Warszawski
17:00 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:45 Strzelce Opolskie hotel Leśny
18:15 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
20:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
21:15 Legnica Nowodworska 30A
22:15 Olszyna Orlen stanice, výjezd z dálnice Łęknica / Żary na Route 12
03:30 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
04:45 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
07:15 Bochum Wittener Straße, železniční most
08:00 Duisburg Otto-Keller-Straße
08:15 Moers Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
08:45 Krefeld Hbf, Südseite
10:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
10:30 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
Dopravce: EUROLINES-MĄDELTRANS
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Przemysl - Bonn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací