Podle času
Podle ceny

Linka E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjezdy: 21 Zář, 25 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 2 Říj, 4 Říj, 5 Říj, 6 Říj, 9 Říj
08:55 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
09:00 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
09:45 Jaroslaw Vlak. Nádr., Wagabunda
10:00 Przeworsk Aut. Nádr.
10:15 Lancut Čerpací stanice Orlen
11:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
11:30 Ropczyce Aut. Nádr., stan. B.P. Batory
12:00 Debica Vlak. Nádr.
12:15 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
12:30 Tarnow Stanice MĄDEL, ul. Mostowa 14
12:45 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
13:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:45 Bochnia Vlak. Nádr., ul. Poniatowskiego
14:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:00 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
15:45 Chorzow Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
16:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:50 Zabrze Pl. Warszawski
17:15 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
17:45 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:15 Opole parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
20:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
21:15 Legnica Stacja Paliw ORLEN, Javorzynska 238
22:15 Olszyna Orlen stanice, výjezd z dálnice Łęknica / Żary na Route 12
03:30 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
04:45 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
07:15 Bochum Wittener Straße, železniční most
08:00 Duisburg Otto-Keller-Straße
08:15 Moers Busbahnhof,C.Vinzenzstrasse
08:45 Krefeld Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
10:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
10:30 Bonn Parking, Joseph Alle/Baunscheidstr.
Dopravce: EUROLINES-MĄDELTRANS
Slevy: 10% Důchodce od 55 let
10% Mládež do 25 let
50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Przemysl - Bonn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací