Podle času
Podle ceny

Linka E-770 Poland - Germany - Netherlands

Odjezdy: 17 Lis, 20 Lis, 22 Lis, 24 Lis, 27 Lis, 29 Lis, 4 Pro, 6 Pro, 8 Pro, 11 Pro
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
15:45 Chorzow Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
16:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:50 Zabrze Pl. Warszawski
17:15 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
17:45 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:15 Opole parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
20:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
21:15 Legnica Stacja Paliw ORLEN, Javorzynska 238
22:15 Olszyna Orlen stanice, výjezd z dálnice Łęknica / Żary na Route 12
03:30 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
04:45 Bielefeld ZOB bei Hbf Brackwede
07:15 Bochum Wittener Straße, železniční most
08:00 Duisburg Otto-Keller-Straße
08:15 Moers Busbahnhof,C.Vinzenzstrasse
08:45 Krefeld Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
10:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
10:30 Bonn Parking, Joseph Alle/Baunscheidstr.
Dopravce: EUROLINES-MĄDELTRANS
Slevy: 10% Důchodce od 55 let
10% Mládež do 25 let
50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Katowice - Bonn

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací