Podle času
Podle ceny

Linka E-770 Netherlands - Germany - Poland

Odjezdy: 26 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 3 Říj, 5 Říj, 6 Říj, 7 Říj, 10 Říj, 12 Říj
14:25 Bonn Parking, Joseph Alle/Baunscheidstr.
16:20 Krefeld Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
16:55 Moers Busbahnhof,C.Vinzenzstrasse
17:25 Duisburg Mercatorstraße 74-96
18:10 Bochum Wittener Straße, železniční most
20:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
21:55 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
03:20 Olszyna Orlen stanice, výjezd z dálnice Łęknica / Żary na Route 12
04:20 Legnica Nowodworska 30A
05:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
06:45 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
07:15 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
07:50 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
08:10 Zabrze Pl. Warszawski
08:25 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:50 Chorzow Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
09:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
09:15 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
10:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
10:45 Bochnia Vlak. Nádr., ul. Poniatowskiego
11:00 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
11:30 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
11:35 Tarnow Stanice MĄDEL, ul. Mostowa 14
12:00 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
12:15 Debica Vlak. Nádr.
12:30 Ropczyce Aut. Nádr., stan. B.P. Batory
13:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
13:15 Lancut Čerpací stanice Orlen
13:30 Przeworsk Aut. Nádr.
13:50 Jaroslaw Vlak. Nádr., Wagabunda
14:25 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
14:25 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
Dopravce: EUROLINES-MĄDELTRANS
Slevy: 10% Důchodce od 55 let
10% Mládež do 25 let
50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Bonn - Przemysl

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací