• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka E-770 Netherlands - Germany - Poland

14:55 Bonn Parking, Joseph Alle/Baunscheidstr.
16:50 Krefeld Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
17:25 Moers Busbahnhof,C.Vinzenzstrasse
17:55 Duisburg Mercatorstraße 74-96
18:40 Bochum Wittener Straße, železniční most
20:45 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
22:25 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
03:20 Olszyna Orlen stanice, výjezd z dálnice Łęknica / Żary na Route 12
04:20 Legnica Nowodworska 30A
05:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
06:45 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
07:15 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
07:50 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
08:10 Zabrze Pl. Warszawski
08:25 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:50 Chorzow Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
09:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
09:15 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
Dopravce: EUROLINES-MĄDELTRANS
Slevy: 10% Důchodce od 55 let
10% Mládež do 25 let
50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Bonn - Katowice

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací