Podle času
Podle ceny

Linka E-770 Netherlands - Germany - Poland

Odjezdy: Po, St, Pá, So, Ne
15:00 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
15:30 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
17:00 Krefeld Hbf, Südseite
17:30 Moers Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
17:45 Duisburg Otto-Keller-Straße
18:45 Bochum Wittener Straße, železniční most
20:45 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
22:15 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
03:20 Olszyna Orlen stanice, výjezd z dálnice Łęknica / Żary na Route 12
04:20 Legnica Nowodworska 30A
05:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:45 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
07:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
07:50 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:10 Zabrze Pl. Warszawski
08:25 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:40 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
08:50 Chorzow Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
09:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
09:15 Chrzanów Čerpací stanice, ul. Trzebińska 72
10:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
10:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
11:00 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
11:30 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
11:35 Tarnow Stanice MĄDEL ul. Mostowa 14
12:00 Pilzno Parkoviště vedle baru "TAURUS"
12:15 Debica Vlak. Nádr.
12:30 Ropczyce Aut. Nádr., stan. B.P. Batory
13:00 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
13:15 Lancut Benzinka Orlen
13:30 Przeworsk Dworzec PKS
13:50 Jaroslaw Vlak. Nádr Wagabunda
14:25 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
14:25 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
Dopravce: EUROLINES-MĄDELTRANS
Slevy: 10% Důchodce od 55 let
10% Skupina 10 osob
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Bonn - Przemysl

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací