Podle času
Podle ceny

Linka 063 München - Freiburg (09:00)

Odjezdy: Ne
09:00 München ZOB
10:30 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
11:00 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
11:30 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
12:05 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
12:30 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
12:40 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
13:05 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
13:35 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
13:55 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
14:20 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
14:55 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Freiburg im Breisgau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací