Podle času
Podle ceny

Linka 063 Freiburg - München (15:30)

Odjezdy: Po, Čt, Pá
15:30 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
16:05 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
16:30 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
16:50 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
17:25 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
17:45 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
17:55 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
18:25 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
19:00 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
19:25 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
19:55 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
21:25 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Freiburg im Breisgau - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací