Podle času
Podle ceny

Linka 063 Freiburg - München (08:00)

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července
08:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
08:35 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
09:05 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
09:25 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
09:55 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
10:15 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
10:25 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
10:55 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
11:30 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
11:55 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
12:25 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
13:55 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Freiburg im Breisgau - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací