Podle času
Podle ceny

Linka 063 Freiburg - München (08:00)

Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 3 Lis, 4 Lis
08:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
08:35 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
09:05 Hüfingen Aut. Nádr., Mariahof
09:25 Engen Aut. Nádr., Grub/McDonald's
09:55 Überlingen Aut. Nádr., Busbahnhof
10:15 Meersburg Aut. Nádr., Kirche
10:25 Markdorf Aut. Nádr., Ravensburger Straße
10:55 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
11:30 Wangen im Allgäu Aut. Nádr., Busbahnhof
11:55 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
12:25 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
13:55 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Freiburg im Breisgau - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací