Podle času
Podle ceny

Linka 063 Freiburg - München (12:15)

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července
12:15 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
12:50 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
13:15 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
13:35 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
14:10 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
14:30 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
14:40 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
15:10 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
15:45 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
16:10 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
16:40 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
18:10 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Freiburg im Breisgau - München

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací