Podle času
Podle ceny

Linka Stakhanov - Odessa

Odjezdy: 24 Říj, 26 Říj, 31 Říj, 2 Lis, 7 Lis, 9 Lis, 14 Lis, 16 Lis, 21 Lis, 23 Lis
06:30 Stakhanov Romashka
06:35 Bryanka (Luganska obl.) Dvorets
07:15 Alchevsk Stadium "Stal"
09:40 Lugansk Aut. Nádr., ul. Oboronnaya 28
10:50 Krasnodon Velika Kishenya, ul.Kotova 16
13:00 Izvarino (Luganskaya obl.) customs UA
14:00 Donetsk (Rostovskaya obl.) customs RU
19:10 Rossosh Request stop
23:20 Shebekino Request stop
06:25 Goptovka customs UA
07:00 Kharkiv "McDonalds" (ul. Połtawa Way 57)
10:20 Dnipro Vlak. Nádr., oblast Petrovskogo 1
12:00 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
14:10 Melitopol Aut. Nádr., čerpací stanice Paralel
16:40 Nova Kakhovka Aut. Nádr., ul.Yuzhnaya
18:30 Kherson Vlak. Nádr., ul. Privokzalnaya 1
20:35 Mykolaiv Monument T-34
21:40 Odessa Aut. Nádr., Italyanskiy bulvar 5
Dopravce: AstraTravel
Zavazadla: 1 sáček až 20kg (100x50x30 ) - zdarma , každá další až do 15 kg nebo 0,25 m 50 UAH
Doplňující informace: Transportation of animals is allowed. Transportation of bicycles is not allowed
Slevy: 10% Ditě od 0-8 let
99% Děti 0-3 (bez místa)

Všechny linky Alchevsk - Odessa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací