Podle času
Podle ceny

Linka 383 Liberec-Praha-Rachiv (16:00)

16:00 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
17:00 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
18:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
21:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
23:30 Ostrava Benzinka Shell
00:55 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:15 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
04:15 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
10:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:50 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
12:50 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
13:55 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
15:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
16:35 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
17:05 Delatyn Center
19:00 Rachiv Aut. Nádr. ul. Privokzalna 11
Dopravce: D.M.D. Group
Zavazadla: 2 ks.do 25kg(30x60x100)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Doplňující informace: Carriage of animals with all documents is possible, 20-50% of tickets price needed.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Liberec - Rachiv

Popularne kursy z Rachiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací