Podle času
Podle ceny

Linka 142 Praha - Kyiv (V)

Odjezdy: 24 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 2 Července, 4 Července, 6 Července, 8 Července, 10 Července, 12 Července
12:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
13:50 Hradec Králové Terminál HD
14:50 Beloves celnice (CZ-PL)
15:10 Slone celnice (PL-CZ)
17:35 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
20:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
22:15 Krakow airport Letiště
22:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
23:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:00 Korczowa celnice (PL-UA)
05:00 Krakovets celnice (UA-PL)
07:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:55 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Vasilkivtransavto/Agat
Zavazadla: 1ks.do 30kg(20x30x60)-zdarma
Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
50% Ditě od 0-6 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Praha - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací