Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 142 Kyiv - Praha (V)

Vasilkivtransavto/Agat
Odjezdy: 3 Června, 5 Června, 7 Června, 9 Června, 11 Června, 13 Června, 15 Června, 17 Června, 19 Června, 21 Června
  1. 12:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 13:50Hradec Králové Terminál HD
  3. 14:50Beloves celnice (CZ-PL)
  4. 15:10Slone celnice (PL-CZ)
  5. 17:35Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  6. 20:50Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  7. 22:00Krakow Airport Letiště, Před příletovým terminálem (Autobusové zastávky)
  8. 22:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 03:00Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 05:00Krakovets celnice (UA-PL)
  11. 06:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  12. 10:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  13. 12:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  14. 14:35Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Vasilkivtransavto/Agat
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited.NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (20x30x60) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Skupina 10 osob
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací