Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 1539 Kamyanets-Podilskiy - Kyiv

04:20 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
04:45 Dunaivtsi Aut. Nádr.
05:40 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
06:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
07:55 Letychiv Aut. Nádr., ul.50-ricca Zovtnja 1
09:05 Khmilnyk Aut. Nádr., ul. V. Porika 7
10:30 Berdychiv Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1A
11:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Podillya Tour

Všechny linky Kamianets-Podilskiy - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací