Podle času
Podle ceny

Linka Napoli - Cherson

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro
09:00 Napoli Corso Arnaldo Lucci, 199 (V přední části Hotel D'Anna)
12:00 Roma Via Tiburtina, stanice metra "Rebibbia"
15:30 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
17:30 Bologna Viale Pietro Pietramellara, 28 (50m v blízkosti železniční stanice)
19:00 Mestre Margera, Rotonda Romea, 1, Autogril Margera Est (v blízkosti 20 m. Holiday Inn Hotel)
16:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
22:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
23:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
02:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
08:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
09:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: SAS Trans Service
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši 1EUR/kg
Slevy: 30% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Napoli - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací