Podle času
Podle ceny

Linka Warshava - Tyachev

Odjezdy: 22 Říj, 24 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 4 Lis, 5 Lis
20:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
03:10 Budomierz celnice (PL-UA)
04:50 Hrushiv celnice
06:35 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
07:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
08:15 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
10:25 Svaliava Aut. Nádr.
11:20 Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 14
12:40 Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka 118
13:20 Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
Dopravce: Menyok FOP
Zavazadla: 1ks.do 40kg(30x50x100)-zdarma
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
50% Ditě od 4-12 let
99% Děti 0-4 (bez místa)

Všechny linky Warszawa - Tyachiv

Popularne kursy z Tyachiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací