Podle času
Podle ceny

Linka Kalush - Kyiv

19:00 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
19:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
21:05 Monastyryska Aut. Nádr., ul.T.Shevchenka 58
22:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
01:10 Dubno ul. D.Galitskogo
02:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
03:11 Goshcha Aut. Nádr., ul.Rivnenska 16
03:46 Korets Aut. Nádr., ul. Kievska 115A
04:20 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
05:55 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
06:30 Korostyshiv Aut. Nádr., ul.Bilshovicka 30/2
08:30 Kiev Aut. Nádr., pr. Nauki 1
Dopravce: Avtotranzit
Zavazadla: 1ks.do 30kg(20x30x60)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Kalush - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací