Podle času
Podle ceny

Linka 385 Khmelnytskyy - Yampol

Odjezdy: 19 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
06:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66
06:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
07:13 Bokyiivka Zastavka na znamení
07:26 Viitivtsi (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
07:31 Pisarivka (Volochiskiy r-n) Zastavka na znamení
07:42 Gaidaiky (Хмельницька обл.) Zastavka na znamení
07:51 Kupil Zastavka na znamení
08:00 Bogdanivka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
08:11 Bazalia Zastavka na znamení
08:22 Karaina Zastavka na znamení
08:30 Pidlisky, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
08:45 Teofipol (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr., ul.Shchorsa 23
08:52 Korovye Zastávka na požádání
08:59 Turivka (Teofipilskiy r-n) Zastavka na znamení
09:06 Danylivka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
09:11 Denysivka (Khmelnytska obl.) Zastávka na požádání
09:20 Semeniv (Bilogorskiy r-n) Zastavka na znamení
09:35 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
09:40 Mokrovolya Zastavka na znamení
09:48 Zhemelyntsi Zastavka na znamení
09:54 Sushivtsi Zastavka na znamení
10:00 Vodychky (Belogorsky r-n) Zastavka na znamení
10:05 Tykhomel Zastavka na znamení
10:10 Yampil (Khmelnitska obl.) Zastávka na požádání
Dopravce: Podillya Tour
Doplňující informace: БАЗ ВХ 0180 АА ATAMAN ВХ 4501 ВМ

Všechny linky Khmelnytskyi - Bilogirya (Khmelnytska obl.)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací