Podle času
Podle ceny

Linka 561 Khmelnytskyy - Slobodka-Smotrychskaya

Odjezdy: 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis
12:05 Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66
12:16 Khmelnytskyi Kamyanetskaya
12:45 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
12:53 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
13:10 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
13:17 Tomashivka (Yarmolinetskiy r-n) Zastavka na znamení
13:22 Yasenivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
13:28 Sosnivka (Yarmolinetskiy r-n) Zastavka na znamení
13:33 Kosogirka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
13:39 Tomashivka (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
13:42 Tynna Zastavka na znamení
13:49 Lysohirka, Dunayevetskyy r-n Zastavka na znamení
13:55 Rudka (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
14:01 Stara Guta (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
14:07 Balyn (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
14:20 Smotrich (Dunaevetskiy r-n) Zastavka na znamení
14:40 Chorna (Chemerovetskiy r-n) Zastavka na znamení
14:50 Slobidka-Smotritska Zastavka na znamení
Dopravce: Podillya Tour

Všechny linky Khmelnytskyi - Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací