• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 961 Gorodok - Pisochna - Khmelnytskyi

Odjezdy: 20 Dub, 21 Dub, 22 Dub, 23 Dub, 24 Dub, 25 Dub, 26 Dub, 27 Dub, 28 Dub, 29 Dub
05:50 Gorodok (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
06:01 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
06:20 Nova PIsochna, Hmelnitska obl Zastavka na znamení
06:31 Stara Pisochna Zastavka na znamení
06:34 Kupyn Zastavka na znamení
06:45 Velyka Levada Zastavka na znamení
06:57 Stara Pisochna Zastavka na znamení
07:01 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
07:30 Gorodok (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
07:39 Zhyshcynytsi Zastavka na znamení
07:52 PIlniy Oleksinets (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
08:24 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
08:32 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
08:41 Skarzhentsi, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
09:06 Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66
09:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Podillya Tour

Všechny linky Khmelnytskyi - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací