Podle času
Podle ceny

Linka 961 Gorodok - Pisochna - Khmelnytskyy

Odjezdy: 17 Říj, 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj
05:50 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
06:01 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
06:20 Nova PIsochna, Hmelnitska obl Zastavka na znamení
06:31 Stara Pisochna Zastavka na znamení
06:34 Kupyn Zastavka na znamení
06:45 Velyka Levada Zastavka na znamení
06:54 Kupyn Zastavka na znamení
06:57 Stara Pisochna Zastavka na znamení
07:01 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
07:30 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
07:39 Zhyshcynytsi Zastavka na znamení
07:52 PIlniy Oleksinets, Hmelnitska obl Zastavka na znamení
08:24 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
08:32 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
08:41 Skarzhentsi, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
09:06 Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66
09:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Podillya Tour
Doplňující informace: ВХ 8401 ВН, ВХ 4501 ВМ, ВХ 2510 АМ

Všechny linky Khmelnytskyi - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací