• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 962 Khmelnytskyi - Pisochna - Gorodok

  1. 11:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  2. 11:25Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66
  3. 11:34Khmelnytskyi Kamyanetskaya
  4. 11:47Skarzhentsi, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
  5. 11:55Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
  6. 12:03Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
  7. 12:20Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
  8. 12:36PIlniy Oleksinets (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
  9. 12:49Zhyshcynytsi Zastavka na znamení
  10. 13:10Gorodok (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
  11. 13:30Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
  12. 13:34Stara Pisochna Zastavka na znamení
  13. 13:37Kupyn Zastavka na znamení
  14. 13:46Velyka Levada Zastavka na znamení
  15. 13:58Stara Pisochna Zastavka na znamení
  16. 14:10Nova PIsochna, Hmelnitska obl Zastavka na znamení
  17. 14:19Stara Pisochna Zastavka na znamení
  18. 14:23Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
  19. 14:35Gorodok (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací