Podle času
Podle ceny

Linka 962 Khmelnytskyy - Pisochna - Gorodok

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
11:15 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66
11:34 Khmelnytskyi Kamyanetskaya
11:47 Skarzhentsi, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
11:55 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
12:03 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
12:20 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
12:36 PIlniy Oleksinets, Hmelnitska obl Zastavka na znamení
12:49 Zhyshcynytsi Zastavka na znamení
13:10 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
13:30 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
13:34 Stara Pisochna Zastavka na znamení
13:37 Kupyn Zastavka na znamení
13:46 Velyka Levada Zastavka na znamení
13:58 Stara Pisochna Zastavka na znamení
14:10 Nova PIsochna, Hmelnitska obl Zastavka na znamení
14:19 Stara Pisochna Zastavka na znamení
14:23 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
14:35 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
Dopravce: Podillya Tour
Doplňující informace: ВХ 8401 ВН, ВХ 4501 ВМ, ВХ 2510 АМ

Všechny linky Khmelnytskyi - Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací