Podle času
Podle ceny

Linka 731 Gorodok - V.Karabchyev - Khmelnytskyy

Odjezdy: denně
05:25 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
05:40 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
05:45 Stara Pisochna Zastavka na znamení
05:48 Kupyn Zastavka na znamení
05:55 Velyka Levada Zastavka na znamení
06:06 Skipche Zastavka na znamení
06:25 Velykyi Karabychiiv Aut. Nádr.
06:45 Skipche Zastavka na znamení
06:56 Syrvatintsi Zastavka na znamení
07:01 Zavadyntsi (Хмельницька обл.) Zastavka na znamení
07:10 Velyka Yaromyrka Zastavka na znamení
07:20 Lisovody Zastavka na znamení
07:45 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
07:54 Zhyshcynytsi Zastavka na znamení
08:07 PIlniy Oleksinets, Hmelnitska obl Zastavka na znamení
08:25 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
08:39 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
08:47 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
08:55 Skarzhentsi, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
09:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr. - 2, ul. Shevchenka 66
09:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Podillya Tour
Doplňující informace: ВХ 3089 АМ, ВХ 0370 ВО, ВХ 8841 АС

Všechny linky Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací