Podle času
Podle ceny

Linka 731 Gorodok - V.Karabychiiv - Khmelnytskyi

Odjezdy: 29 Dub, 30 Dub, 1 Kvě, 2 Kvě, 3 Kvě, 4 Kvě, 5 Kvě, 6 Kvě, 7 Kvě, 8 Kvě
05:25 Gorodok (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
05:40 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
05:45 Stara Pisochna Zastavka na znamení
05:48 Kupyn Zastavka na znamení
05:55 Velyka Levada Zastavka na znamení
06:25 Velykyi Karabychiiv Aut. Nádr.
06:45 Skipche Zastavka na znamení
06:56 Syrvatintsi Zastavka na znamení
07:01 Zavadyntsi (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
07:10 Velyka Yaromyrka Zastavka na znamení
07:20 Lisovody Zastavka na znamení
07:45 Gorodok (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
07:54 Zhyshcynytsi Zastavka na znamení
08:07 PIlniy Oleksinets (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
08:25 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
08:39 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
08:47 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
08:55 Skarzhentsi, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
09:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66
09:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
Dopravce: Podillya Tour
Doplňující informace: ВХ 3089 АМ, ВХ 0370 ВО, ВХ 8841 АС

Všechny linky Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) - Khmelnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací