Podle času
Podle ceny

Linka 732 Khmelnytskyy - V.Karabchyev - Gorodok

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj
12:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:35 Khmelnytskyi Aut. Nádr. 2, ul. Shevchenka 66
12:48 Khmelnytskyi Kamyanetskaya
12:56 Skarzhentsi, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
13:07 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
13:14 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
13:31 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
13:45 PIlniy Oleksinets, Hmelnitska obl Zastavka na znamení
13:58 Zhyshcynytsi Zastavka na znamení
14:10 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
14:22 Lisovody Zastavka na znamení
14:26 Velyka Yaromyrka Zastavka na znamení
14:32 Zavadyntsi (Хмельницька обл.) Zastavka na znamení
14:39 Syrvatintsi Zastavka na znamení
14:47 Skipche Zastavka na znamení
15:00 Velykyi Karabychiiv Aut. Nádr.
15:19 Velyka Levada Zastavka na znamení
15:25 Kupyn Zastavka na znamení
15:28 Stara Pisochna Zastavka na znamení
15:32 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
15:46 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
Dopravce: Podillya Tour
Doplňující informace: ВХ 3089 АМ, ВХ 0370 ВО, ВХ 8841 АС

Všechny linky Khmelnytskyi - Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací