Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 732 Khmelnytskyy - V.Karabchyev - Gorodok

12:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:35 Khmelnytskyi Aut. Nádr. - 2, ul. Shevchenka 66
12:48 Khmelnytskyi Kamyanetskaya
12:56 Skarzhentsi, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
13:07 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
13:14 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
13:31 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
13:45 PIlniy Oleksinets, Hmelnitska obl Zastavka na znamení
13:58 Zhyshcynytsi Zastavka na znamení
14:10 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
14:22 Lisovody Zastavka na znamení
14:26 Velyka Yaromyrka Zastavka na znamení
14:32 Zavadyntsi (Хмельницька обл.) Zastavka na znamení
14:39 Syrvatintsi Zastavka na znamení
14:47 Skipche Zastavka na znamení
15:00 Velykyi Karabychiiv Aut. Nádr.
15:10 Skipche Zastavka na znamení
15:19 Velyka Levada Zastavka na znamení
15:25 Kupyn Zastavka na znamení
15:28 Stara Pisochna Zastavka na znamení
15:32 Papirnya (Khmelnitska obl.) Zastavka na znamení
15:46 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr.
Dopravce: Podillya Tour
Doplňující informace: ВХ 3089 АМ, ВХ 0370 ВО, ВХ 8841 АС

Všechny linky Khmelnytskyi - Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací