• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Chernivtsi (3,7)

Modultrans
Odjezdy: 29 Pro, 5 Led, 12 Led, 15 Led, 19 Led, 22 Led, 26 Led, 29 Led, 2 Úno, 5 Úno
  1. 16:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  2. 17:30Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  3. 19:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  4. 20:00Krakow airport Letiště
  5. 20:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 04:10Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  7. 04:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  8. 05:50Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  9. 06:40Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  10. 07:30Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  11. 08:40Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  12. 09:50Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  13. 10:50Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  14. 11:40Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  • Dopravce: Modultrans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    20% Ditě od 4-12 let
    30% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací