Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Chernivtsi (3,7)

Odjezdy: 22 Říj, 25 Říj, 29 Říj, 1 Lis, 5 Lis, 8 Lis, 12 Lis, 15 Lis, 19 Lis, 22 Lis
16:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
17:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
19:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
20:00 Krakow airport Letiště
20:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:10 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
04:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:50 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
06:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
07:30 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
08:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
09:50 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
10:50 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
11:40 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Modultrans
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)
Doplňující informace: Carriage of cats - possible for free.
Slevy: 10% Mládež od 12-23 let
15% Důchodce
15% Student
30% Ditě od 3-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Wroclaw - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací