• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Ivano-Frankivsk - Praha

Yatsiv FOP
Odjezdy: 26 Června, 30 Června, 3 Července, 7 Července, 10 Července, 14 Července, 17 Července, 21 Července, 24 Července, 28 Července
  1. 17:05Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  2. 17:50Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  3. 18:35Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  4. 19:30Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  5. 20:50Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  6. 22:30Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 23:40Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 04:05Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 05:40Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  10. 09:10Bratislava Aut. Zastavka, Mlynske Nivy, 31
  11. 12:10Hradec Králové Terminál HD
  12. 14:05Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  • Dopravce: Yatsiv FOP
  • Zavazadla: 1 sáček až 40kg (60x40x20 ) - zdarma , každá další až do 15 kg 20% z ceny přepravního dokladu
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    20% Děti 4-15 let
    50% Děti 0-3 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací