Podle času
Podle ceny

Linka Ivano-Frankivsk - Praha

Odjezdy: 28 Led, 29 Led, 30 Led, 31 Led, 1 Úno, 2 Úno, 3 Úno, 4 Úno, 5 Úno, 6 Úno
17:05 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
17:50 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
18:35 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
19:30 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
20:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
22:30 Krakovets celnice (UA-PL)
23:40 Korczowa customs PL-UA
04:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:40 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
09:10 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
12:10 Hradec Králové Terminál HD
14:05 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Yatsiv FOP
Zavazadla: 1 sáček až 40kg (60x40x20 ) - zdarma , každá další až do 15 kg 20% z ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student
30% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Ivano-Frankivsk - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací