Podle času
Podle ceny

Linka Ivano-Frankovsk - Praga

Odjezdy: 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj, 4 Říj, 5 Říj
17:05 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
17:50 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
18:35 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
19:30 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
20:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
22:30 Krakovets celnice (UA-PL)
23:40 Korczowa customs PL-UA
04:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:40 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
07:40 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
09:10 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
12:10 Hradec Králové Terminál HD
14:05 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Yatsiv FOP
Zavazadla: 1 sáček až 40kg (60x40x20 ) - zdarma , každá další až do 15 kg 20% z ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Ditě od 13-18 let
15% Studenti do 26 let
30% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Ivano-Frankivsk - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací