Podle času
Podle ceny

Linka Bydgoszcz - Kirovograd

Odjezdy: 20 Říj, 22 Říj, 24 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 3 Lis, 5 Lis, 7 Lis
14:30 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
15:45 Torun Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
16:50 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
18:45 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
21:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
06:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
07:25 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
09:05 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
10:35 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:55 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:25 Kiev Aut. Nádr., pr. Nauki 1
14:10 Boryspil Letiště
17:10 Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
18:40 Kamianka (Cherkaska obl.) Aut. Nádr., ul. Gogolya 21
20:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
Dopravce: Avtotranzit
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible

Všechny linky Bydgoszcz - Kropyvnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací