Podle času
Podle ceny

Linka Yaremche - Poznan

Odjezdy: St, So
15:30 Yaremche Aut. Nádr. ul. Svobody, 234a
15:55 Delatyn Aut. Nádr. ul. 16 lipnya
16:20 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
17:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
18:20 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
19:10 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
19:30 Bolechiv Aut. Nádr., ul.Zaliznična 25
20:20 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
21:35 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
22:30 Lviv pl. Dvorcova 1, AS №8
00:50 Krakovets celnice (UA-PL)
01:00 Korczowa customs PL-UA
02:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
04:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
07:00 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
08:25 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
09:50 Leszno ul.Towarowa 1
11:05 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Fedak I.M.
Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Student
10% Ditě od 16-17 let
15% Důchodce od 60 let
25% Ditě od 13-15 let
25% Vojáci ATO
30% Ditě od 10-12 let
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Yaremche - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací