Podle času
Podle ceny

Linka Yaremche - Poznan

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 4 Lis, 5 Lis
15:30 Yaremche Aut. Nádr., ul. Svobody 234a
15:55 Delatyn Aut. Nádr., ul. 16 lipnya
16:20 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
17:40 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
18:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
19:10 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
19:30 Bolechiv Aut. Nádr., ul. Zaliznična 25
20:20 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
21:35 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
22:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
00:50 Krakovets celnice (UA-PL)
01:00 Korczowa customs PL-UA
02:00 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
04:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
07:00 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
08:25 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
09:50 Leszno ul.Towarowa 1
11:05 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Fedak I.M.
Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Student
10% Ditě od 16-17 let
15% Důchodce od 60 let
25% Ditě od 13-15 let
25% Vojáci ATO
30% Ditě od 10-12 let
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Yaremche - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací