Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Yaremche

Odjezdy: 20 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 2 Lis, 3 Lis, 6 Lis
17:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
19:10 Leszno ul.Towarowa 1
21:10 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
23:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
01:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:00 Korczowa customs PL-UA
07:40 Krakovets celnice (UA-PL)
09:00 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
09:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:20 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
11:00 Bolechiv Aut. Nádr., ul. Zaliznična 25
11:20 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
11:55 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
12:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
13:30 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
13:55 Delatyn Aut. Nádr., ul. 16 lipnya
14:15 Yaremche Aut. Nádr., ul. Svobody 234a
Dopravce: Fedak I.M.
Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Ditě od 16-17 let
10% Student
15% Důchodce od 60 let
25% Ditě od 13-15 let
25% Vojáci ATO
30% Ditě od 10-12 let
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Poznan - Yaremche

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací