Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Yaremche

17:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
19:10 Leszno ul.Towarowa 1
21:10 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
22:45 Opole Aut. Nádr., Marii Rodziewiczówny 1
23:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
01:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
06:00 Korczowa customs PL-UA
07:40 Krakovets celnice (UA-PL)
09:00 Lviv Vlak. Nádr., parking, ul. Dvorcova 1
09:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:20 Stryi Bolechovskaya ul. 2
11:00 Bolechiv Aut. Nádr., ul.Zaliznična 25
11:20 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
11:55 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
12:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
13:30 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
13:55 Delatyn Aut. Nádr. ul. 16 lipnya
14:15 Yaremche Aut. Nádr. ul. Svobody, 234a
Dopravce: Fedak I.M.
Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
Slevy: 10% Ditě od 16-17 let
10% Student
15% Důchodce od 60 let
25% Ditě od 13-15 let
25% Vojáci ATO
30% Ditě od 10-12 let
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Poznan - Yaremche

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací