• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 001 Kherson - Warszawa

Orionbus
Odjezdy: 26 Července, 28 Července, 30 Července, 1 Srp, 3 Srp, 5 Srp, 7 Srp, 9 Srp, 11 Srp, 13 Srp
  1. 11:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 12:15Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 13:50Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  4. 14:30Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  5. 15:35Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  6. 17:45Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  7. 20:25Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  8. 22:25Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  9. 00:35Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  10. 03:30Lviv Aut. Zastavka, naproti obchodní dům "Skrynia" (blízko parkoviště)
  11. 05:20Rava Ruska celnice (UA-PL)
  12. 05:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  13. 07:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  14. 10:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  • Dopravce: Orionbus
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.Transport of bicycles only disassembled (40% of the ticket price). Bus Van Hool.
  • Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každých 10% ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    30% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací