Podle času
Podle ceny

Linka 001 Kherson-Warsaw

Odjezdy: 24 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 2 Pro, 4 Pro, 6 Pro, 8 Pro, 10 Pro, 12 Pro
11:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
12:15 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
13:50 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
14:30 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
15:35 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
17:45 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
20:25 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
22:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
00:35 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
03:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
05:20 Rava Ruska celnice (UA-PL)
05:30 Hrebenne celnice (PL-UA)
07:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
10:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každe dalši od 30 UAH/4.5 PLN za 1 kg
Doplňující informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Všechny linky Kherson - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací