Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 001 Kherson-Warsaw

11:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
12:15 Mykolaiv Aut. Nádr. "Yuzhnaia", Bogoyavlenskiy prospekt, 8/7
13:50 Voznesensk Aut. Nádr. "Yuzhnaia", ul. Chelyuskintsev, 15
14:30 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr. "Yuzhnaia", ul. Druzhby Narodov, 25e
15:35 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr. "Golta", ul. M.Grushevskogo, 49b
17:45 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
20:25 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
22:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
00:35 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
03:05 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
03:30 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
05:20 Rava Ruska celnice (UA-PL)
05:30 Hrebenne celnice (PL-UA)
07:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:30 Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury,1
10:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každe dalši od 30 UAH/4.5 PLN za 1 kg
Doplňující informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Všechny linky Kherson - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací