• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 002 Warszawa - Kherson

Orionbus
Odjezdy: 11 Dub, 13 Dub, 15 Dub, 17 Dub, 19 Dub, 21 Dub, 23 Dub, 25 Dub, 27 Dub, 29 Dub
  1. 11:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  2. 14:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  3. 17:35Hrebenne celnice (PL-UA)
  4. 19:25Rava Ruska celnice (UA-PL)
  5. 20:35Lviv Aut. Zastavka, naproti obchodní dům "Skrynia" (blízko parkoviště)
  6. 23:30Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  7. 01:45Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  8. 04:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  9. 06:45Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  10. 09:00Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  11. 09:55Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  12. 10:35Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  13. 12:15Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  14. 13:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Orionbus
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.Transport of bicycles only disassembled (40% of the ticket price). Bus Van Hool.
  • Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každých 10% ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    30% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací