• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 002 Warszawa - Kherson

Orionbus
Odjezdy: 22 Lis, 24 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 2 Pro, 4 Pro, 6 Pro, 8 Pro, 10 Pro
  1. 11:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  2. 14:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  3. 17:35Hrebenne celnice (PL-UA)
  4. 19:25Rava Ruska celnice (UA-PL)
  5. 20:35Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  6. 23:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  7. 01:45Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  8. 04:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  9. 06:45Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  10. 09:00Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  11. 09:55Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  12. 10:35Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  13. 12:15Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  14. 13:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: Orionbus
  • Doplňující informace: Transport of bicycles only disassembled (40% of the ticket price)
  • Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každých 10% ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    30% Ditě od 6-12 let
    50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací