Podle času
Podle ceny

Linka 002 Warszawa - Kherson

Odjezdy: 11 Pro, 13 Pro, 15 Pro, 17 Pro, 19 Pro, 21 Pro, 23 Pro, 25 Pro, 27 Pro, 29 Pro
11:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
14:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
17:35 Hrebenne celnice (PL-UA)
19:25 Rava Ruska celnice (UA-PL)
20:35 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
23:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
01:45 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
04:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
06:45 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
09:00 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
09:55 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
10:35 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
12:15 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
13:20 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Orion-Avto
Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každe dalši od 30 UAH/4.5 PLN za 1 kg
Doplňující informace: Transport of animals only with ticket (-40%). Transport of bicycles only disassembled as luggage
Slevy: 5% Skupina 5 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Zvíře male (v pripravce)
30% Ditě od 6-12 let (bez zavazadlového prostoru)
40% Ditě od 0-6 let (bez zavazadlového prostoru)

Všechny linky Warszawa - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací