Podle času
Podle ceny

Linka Rivne - Warszawa (via Ustilug/Zosin)

Odjezdy: 20 Říj, 22 Říj, 24 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 2 Lis, 3 Lis, 4 Lis
04:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
06:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
07:00 Ivanychi (Volynska obl.) Aut. Nádr., ul. Kolejowa 12
07:20 Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
07:55 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
09:20 Hrubieszów Parkoviště, Stokrotka, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55
10:20 Chelm ul. Lwowska 20
10:55 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
12:30 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
13:35 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:40 Grójec Aut. Nádr., ul. Laskowa 1
15:20 Warszawa airport Chopina Teminal
15:55 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Vol-Volynske ATP-10707
Zavazadla: 1 sáček zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky. Přeprava zvířat je zakázáno.
Slevy: 10% Skupina 2 osob
15% Ditě od 0-14 let

Všechny linky Rivne - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací