Podle času
Podle ceny

Linka Rivne - Warszawa (via Ustilug/Zosin)

Odjezdy: 18 Pro, 19 Pro, 20 Pro, 21 Pro, 22 Pro, 23 Pro, 24 Pro, 25 Pro, 26 Pro, 27 Pro
05:00 Rivne Aut. Nádr. "Chaika", ul. Gagarina, 16
05:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
07:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
08:15 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
08:45 Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
10:00 Ustyluh celnice (UA/PL)
10:15 Zosin celnice (PL/UA)
10:25 Hrubieszów Parkoviště, Stokrotka, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55
11:25 Zamosc Zast. měst. autob, №23, ul. Hrubieszowska
13:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
16:10 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Vol-Volynske ATP-10707
Zavazadla: 1 sáček zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky. Přeprava zvířat je zakázáno.
Slevy: 10% Skupina 2 osob
15% Ditě od 0-14 let

Všechny linky Rivne - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací