Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Bydgoszcz (Ternopil-Warsaw)

10:50 Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr. ul. Vasileva, 61а
11:30 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
12:15 Dunaivtsi Aut. Nádr., ul. Shevchenka 109
12:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
13:00 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr., ul. Chapaeva 35
13:30 Gorodok, Hmelnitska obl Aut. Nádr., ul. Shevchenka 49
14:20 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
14:30 Gusiatyn (Ternopilska obl.) Aut. Nádr., ul.Lepkogo 4
15:20 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
15:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
17:50 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
18:50 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
20:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
01:10 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
04:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:50 Sochaczew Vlak. Nádr., ul. Henryka Sienkiewicza
07:05 Plock Dw.PKP, ul. Dworcowa 46
08:00 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
09:20 Inowroclaw dworzec PKS
10:00 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Kamianets-Podilskiy - Bydgoszcz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací