Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Chernivtsi

21:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
22:25 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
01:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
02:50 Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
05:10 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
08:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:35 Piaseczno Aut. Nádr., ul.Okulickego 4
11:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
14:35 Dolhobychuv celnice
16:10 Uhryniv (Lvivska obl.) celnice
18:10 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
19:35 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
20:20 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
20:55 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
21:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
21:15 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
21:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
22:40 Kolomyya Kolo, Bus Station,ul. Antonenka-Davydovycha 15
23:25 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
00:05 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Szczecin - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací