Podle času
Podle ceny

Linka Shchetsyn - Chernivtsi

19:10 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
21:00 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
23:10 Pila dworzec PKS
00:50 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
02:05 Torun Aut. Nádr. "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
03:25 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
04:20 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
05:30 Sochaczew Vlak. Nádr., ul. Henryka Sienkiewicza
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:05 Grójec Aut. Nádr., Laskowa 1
09:10 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:10 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
14:05 Hrebenne celnice (PL-UA)
15:40 Rava Ruska celnice (UA-PL)
17:05 Lviv pl. Dvorcova 1, AS №8
19:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
19:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
21:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
22:55 Kolomyya Kolo, Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
00:10 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Szczecin - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací