Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Amsterdam - Tubingen (27.07-20.08)

08:00 Amsterdam Vlak. nadr. Sloterdijk
08:30 Utrecht C.S. Jaarbeursplein
09:20 Arnhem Arnhem Central Train Station
10:45 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
11:15 Duisburg Otto-Keller-Straße
11:50 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
12:40 Köln airport Flughafen ZOB
13:20 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
15:20 Frankfurt am Main Frankfurt Central Train Station Bus stop 2, (left of the Train Station)
16:30 Heidelberg Hauptbahnhof
18:15 Stuttgart Echterdingen Flughafen/Messe
18:55 Tubingen Europapl/Europastr.
Dopravce: CityBusExpress
Zavazadla: 3 ks.do 75kg (70x80x20)-zdarma
Doplňující informace: Bicycles and pets are allowed free, free beer and free Fanta and Coca Cola.

Všechny linky Amsterdam - Tubingen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací