Podle času
Podle ceny

Linka Genova - Kiev

Odjezdy: Ne
10:00 Genova Piazza Della Vittoria
11:15 Savona Vlak. Nádr., Piazza Aldo Moro
13:00 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
15:15 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
17:15 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
18:30 Verona Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
19:30 Vicenza Di fronte stazione FS fermata Bus
20:00 Padova Autostaz. Piazzale Boschetti
20:30 Mestre Viale stazione, 1 Eurolines, Mestre
22:30 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
22:30 Lviv ul.Kuznevyča 2
00:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
01:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
05:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
07:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Dopravce: Lviv-Inturtrans
Zavazadla: 1ks.do 30kg-zdarma, každý další kilogram 1,5 EUR.
Doplňující informace: Carriage of animals (>3 monts y.o.) in a cage, with all documents is possible, 50% of tickets price needed.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Genova - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací