Podle času
Podle ceny

Linka Tubingen - Amsterdam (27.07-20.08)

20:00 Tubingen Europapl/Europastr.
20:40 Stuttgart Echterdingen Flughafen/Messe
22:10 Heidelberg Hauptbahnhof
23:10 Frankfurt am Main Frankfurt Central Train Station Bus stop 2, (left of the Train Station)
01:45 Köln airport Flughafen ZOB
02:35 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
03:15 Duisburg Otto-Keller-Straße
05:00 Arnhem Arnhem Central Train Station
05:55 Utrecht C.S. Jaarbeursplein
06:30 Amsterdam Vlak. nadr. Sloterdijk, Orlyplein 105
Dopravce: CityBusExpress
Zavazadla: 3 ks.do 75kg (70x80x20)-zdarma
Doplňující informace: Bicycles and pets are allowed free, free beer and free Fanta and Coca Cola.

Všechny linky Tubingen - Amsterdam

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací