Podle času
Podle ceny

Linka 415 Prague-Kiev

19:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
22:25 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
01:10 Ostrava Vítkovická 3276/2
01:40 Bohumín CLO
01:50 Chalupki CLO
03:40 Katowice airport Letiště
05:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
08:25 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
10:25 Korczowa customs PL-UA
12:00 Krakovets celnice (UA-PL)
13:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:15 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
22:40 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: PP Tvad
Zavazadla: 1ks.do 50kg(60x40x40)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed

Všechny linky Praha - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací