Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 415 Prague-Kiev

19:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
22:25 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
01:10 Ostrava Vítkovická 3276/2
01:40 Bohumín CLO
01:50 Chalupki CLO
03:40 Katowice airport Letiště
05:45 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
08:25 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
10:25 Korczowa customs PL-UA
12:00 Krakovets celnice (UA-PL)
13:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:15 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
22:40 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: PP Tvad
Zavazadla: 1ks.do 50kg(60x40x40)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed

Všechny linky Praha - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací