Podle času
Podle ceny

Linka Kiev-Gdansk

Odjezdy: 19 Říj, 21 Říj, 26 Říj, 28 Říj, 2 Lis, 4 Lis, 9 Lis, 11 Lis, 16 Lis, 18 Lis
15:59 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
16:00 Kiev ul. S. Petlyury (Komiterna) 20A. of. 2.
18:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:30 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
20:55 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
22:05 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
23:15 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
02:15 Yagodyn celnice (UA-PL)
02:20 Dorohusk celnice (POL-UKR)
04:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
12:55 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
Dopravce: Universe/EWHD
Zavazadla: 1 sáček až 50kg - zdarma , každý další - 20 PLN
Doplňující informace: Changing the date of departure - 10 PLN
Slevy: 10% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kiev - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací