Podle času
Podle ceny

Linka Gdansk-Kiev

Odjezdy: 28 Říj, 30 Říj, 4 Lis, 6 Lis, 11 Lis, 13 Lis, 18 Lis, 20 Lis, 25 Lis, 27 Lis
15:00 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
21:10 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:59 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
02:40 Dorohusk celnice (POL-UKR)
04:40 Yagodyn celnice (UA-PL)
05:50 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
07:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
08:10 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
09:55 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
11:35 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
14:25 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Universe/EWHD
Zavazadla: 1 sáček až 50kg - zdarma , každý další - 20 PLN
Doplňující informace: Changing the date of departure - 10 PLN
Slevy: 10% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Gdansk - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací