Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 374 Praha - Kishinev

10:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
13:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
00:05 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
02:00 Deva Aut. Nádr. (McDonalds)
03:00 Sebes Bus station, near train station, Vanatori street
04:00 Sibiu Aut. Nádr. (McDonalds)
05:00 Fagaras Aut. Nádr.
06:00 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
07:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
08:00 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
09:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
10:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Chisinau Vlak. Nádr. (Gara Feroviara)
Dopravce: Dac Trans
Slevy: 10% Student
10% Důchodce
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Praha - Chisinau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací