Podle času
Podle ceny

Linka Vinnitsa - Gdansk

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
06:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
06:50 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
08:00 Letychiv Aut. Nádr., ul.50-ricca Zovtnja 1
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:30 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
10:45 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
11:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:55 Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
15:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
18:05 Shehyni celnice (UA-PL)
18:10 Medyka celnice (PL-UA)
18:55 Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
20:10 Nisko Plac Wolności
20:40 Stalowa Wola Aut. Nádr., ul.Okulickiego 3
21:30 Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
22:00 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
23:10 Kielce ul. Czarnowska 12
00:30 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
01:10 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
01:55 Kutno ul. Łąkoszyńska 166, v blízkosti obchod "Biedronka"
02:50 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
03:30 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
04:20 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
05:30 Grudziadz Aut. Nádr., ul. Dworcowa 42
07:30 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
Dopravce: Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
Zavazadla: 1ks.do 30kg(170cm)-zdarma, dalsi 10%
Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Slevy: 15% Skupina 6 osob
20% Ditě od 3-7 let
50% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Vinnytsia - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací