Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Vinnitsa - Gdansk

06:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
06:50 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
08:00 Letychiv Aut. Nádr., ul.50-ricca Zovtnja 1
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:30 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
10:45 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
11:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:55 Zolochiv Aut. Nádr., ul.Brodivska 2
14:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
15:00 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
17:05 Shehyni celnice (UA-PL)
17:10 Medyka Celnice (PL)
18:55 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
20:10 Nisko Plac Wolności
20:40 Stalowa Wola Dworzec PKS, ul.Okulickiego 3
21:30 Sandomierz Ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
22:00 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza, 19
23:10 Kielce ul. Czarnowska 12
00:30 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
01:10 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
01:55 Kutno Łąkoszyńska 166, v blízkosti obchod "Biedronka"
02:50 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
03:55 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
05:05 Grudziadz Aut. Nádr., ul. Dworcowa 42
06:50 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
Dopravce: Lux-reisen
Zavazadla: 1ks.do 30kg(170cm)-zdarma, dalsi 10%
Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Slevy: 15% Skupina 6 osob
20% Ditě od 3-7 let
50% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Vinnytsia - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací