Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Vinnytsia - Gdansk

Odjezdy: 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro
17:40 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
19:10 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
20:30 Kobleve ul. Morska 150, před aquapark "Koblevo"
20:50 Yuzhne (Odeska obl.) Aut. Nádr. ul. Khimikiv 11
22:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
01:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
04:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
05:45 Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:30 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
10:45 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
11:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:55 Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
15:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
18:05 Shehyni celnice (UA-PL)
18:10 Medyka celnice (PL-UA)
18:55 Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
20:10 Nisko Plac Wolności
20:40 Stalowa Wola Aut. Nádr., ul.Okulickiego 3
21:30 Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
22:00 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
23:10 Kielce ul. Czarnowska 12
00:30 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
01:10 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
01:55 Kutno ul. Łąkoszyńska 166, v blízkosti obchod "Biedronka"
02:50 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei
03:30 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
04:20 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
05:30 Grudziadz Aut. Nádr., ul. Dworcowa 42
07:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
Dopravce: Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
Zavazadla: 1ks.do 30kg(170cm)-zdarma, dalsi 10%
Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Slevy: 15% Skupina 6 osob
20% Ditě od 3-7 let
50% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Kherson - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací